In Spirit

     O NAS

IN SPIRIT

   O NAS

Początki, czyli jak to wszystko się zaczęło?

Magdalena Pasek (założycielka gabinetów In Spirit)

W 2017 roku w moim życiu pojawiła się refleksologia. Jak często bywa wśród refleksologów po to by poprawić zdrowie  mojej rodziny – mojego syna. Jednak okazało się, że refleksologia to metoda, z którą zwiążę całe moje życie, pasja, która przerodzi się w zawód. Początkowa fascynacja refleksologią, kolejne stopnie nauki, warsztaty, szkolenia, seminaria, zjazdy sprawiły, że w moim sercu pojawiło się pragnienie by powstał mój własny gabinet i tak też się stało. W 2018 roku powstał Gabinet terapii naturalnych My Way, który wszedł we współpracę z podologami i ortofizjoterapeutami, tworząc Koszalińskie Centrum Stopy. Jako zespół profesjonalistów i pasjonatów wspólnie pomagaliśmy przez ponad 3 lata naszym pacjentom. Jednak ciągły rozwój  sprawił, że w 2022 roku gabinet zmienił swoją siedzibę oraz  nazwę na Terapie naturalne In Spirit a  grono specjalistów z jakimi współpracuje poszerzyło się o : rehabilitanta sportowego, masażystę, naturopatę oraz neurologa i balneologa.

W 2022 roku jako gabinet  podpisaliśmy umowę współpracy z Polską Grupą Uzdrowiskową S.A w Połczynie Zdroju w zakresie stosowania w naszych gabinetach zabiegów borowinowych a także szkoleń z zakresu refleksologii dla połczyńskich fizjoterapeutów. Tym samym przyczyniliśmy się zarówno do szerzenia metody refleksologii w środowisku medycznym w Polsce jak i szerzenia wiedzy o naszym lokalnym dobru jakim jest połczyńska borowina na terenie Koszalina i okolic.

Obecnie gabinet świadczy usługi z zakresu refleksologii, zabiegów borowinowych , sesji terapeutycznych oraz rozwoju osobistego a także szkoleń i warsztatów dla szerokiego grona osób, chcących poznać refleksologię, zarówno terapeutów: fizjoterapeutów, masażystów czy osób prywatnych: rodziców dzieci, opiekunów osób chorych itp.

Kim jesteśmy?

Magdalena Pasek

Dyplomowany refleksolog stóp twarzy i dłoni, absolwentka Polskiego Instytutu Refleksologii, terapeuta terapii naturalnych, psychopedagog. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konferencji z zakresu refleksologii (zarówno w nurcie medycyny zachodniej jak i wschodniej) oraz innych naturalnych form terapii pracy z ciałem i emocjami.
Od lat zajmuje się propagowaniem naturalnych metod wspierania pracy organizmu w tym refleksologii, aromaterapii, homeopatii oraz korzyści płynących z kontaktu z przyrodą.
Każdą osobę postrzega intuicyjnie, indywidualnie i wielowymiarowo jako jedyny i niepowtarzalny cud- ciało umysł i duszę a równowagę między nimi, uważa za podstawę realizacji ludzkiego potencjału.
Motywuje poprzez uświadomienie, jak ważne jest zaangażowanie we własne życie.
Specjalizuje się w tematyce, wpływu  przeżytych doświadczeń i ukształtowanych w związku z tym przekonań oraz nawyków na podejmowanie życiowych decyzji w sferze prywatnej i zawodowej.
Prowadząc indywidualne i grupowe spotkania terapeutyczne, inspiruje do odkrywania własnego potencjału ukrytego w ciele, zdobytych życiowych doświadczeniach oraz we wnętrzu każdego z nas.
Uważa, że każdy aspekt postrzegany jako słabość lub wada, to w rzeczywistości destrukcyjnie realizowany potencjał, który można wykorzystać w budujący sposób.

Praca jest jej pasją a postępy klientów w dążeniu do zdrowia, największą nagrodą.

Dariusz Pasek

naturopata, terapeuta intuicyjny, energoterapeuta, doradca życiowy, trener rozwoju osobistego.

Specjalizuje się w rozwoju osobistym, technikach pracy z umysłem oraz zmianą przekonań.

Chodź z tematem rozwoju osobistego i duchowego związany jest od lat, uważa, że najwięcej nauczyło go jego własne, bogate doświadczenie życiowe.

Nie utożsamia się z żadną z konkretnych, poznanych przez siebie technik i metod pracy z zakresu psychologii transpersonalnej, hipnozy czy innych metod pracy z umysłem, wybierając swoją autorską metodę pracy, polegającą na intuicyjnym wchodzeniu w reakcję z grupą czy też indywidualnym klientem.

Uważa, że schematy i szablony myślenia oraz działania, wynikają z silnie działających wzorców samozachowawczych, które służą budowaniu satysfakcjonującego życia lub wręcz przeciwnie, działają destrukcyjnie. W swojej pracy terapeuty, podchodzi zatem bardzo indywidualnie do każdej osoby i jej sytuacji życiowej, tak by mogła rozpoznać przekonania, którymi się kieruje w życiu codziennym i przy pomocy indywidualnie dobranych do jej potrzeb narzędzi, mogła przetransformować je na takie, które spowodują poprawę jej sytuacji życiowej.

Jaka jest nasza misja?

Jesteśmy przekonani, że łączenie metod naturalnych i konwencjonalnych przynosi najlepsze efekty a współpraca obu tych środowisk jest tym co widzimy jako przyszłość medycyny, stąd też z powodzeniem współpracujemy zarówno z lekarzami jaki i naturopatami. Naszym wielkim pragnieniem jest aby połączenie refleksologii i zabiegów borowinowych trafiło do jak najszerszego grona odbiorców tak by uwalniać pacjentów od bólu w najwłaściwszy dla nich sposób.

Problemy naszych klientów postrzegamy bardzo indywidualnie a dobierając sposób terapii kierujemy się zarówno zdobytą wiedzą jak i wyostrzoną w trakcie zdobywanego doświadczenia intuicją.

Nasza praca to nasza pasja, dlatego gabinety terapii naturalnych In Spirit to miejsce, w którym dbamy o przestrzeń sprzyjającą regeneracji ciała, umysłu i ducha.

Uważamy, że jedynie holistyczne podejście do problemu, jest w stanie przywrócić organizm do równowagi, dlatego w naszej ofercie znajduje się pełen wachlarz profesjonalnych usług, pozwalających nam na indywidualny dobór metod do potrzeb naszych klientów.